Okręgowa Stacja Demontażu Pojazdów nr. 102
Największa w regionie stacja recyklingu pojazdów! Sprawdź
Wrak Race
Niesamowite wyścigi wraków Zobacz
Skup metali kolorowych
Sprawdź ceny jakie oferujemy - to się opłacaSprawdź

Ofeta AUTO-IMPORTER

Jeżeli pragniesz skutecznie i zgodnie z przepisami prawa zezłomować swój pojazd – świetnie trafiłeś. Prowadzimy skup pojazdów wszystkich marek, oferujemy pełny ekologiczny recykling. Złomowanie to nasza pasja od wielu lat. Płacimy gotówką za każdy pojazd, bezpłatnie wyceniamy i odbieramy swoim transportem. U Nas możesz kompleksowo, legalnie i szybko pożegnać swój stary samochód. ZAPRASZAMY

Nasza oferta stale się powiększa, na dzień dzisiejszy, dysponujemy nowymi i używanymi częściami, zarówno oryginalnymi jak i zamiennikami do samochodów następujących marek:Alfa Romeo, Audi, Autobianchi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford , Honda, Hyundai, Isuzu, Iveco, Jeep, Kia, Lada, Lancia, Land Rover, Man, Mazda, Mercedes, Mitsubishi , Neoplan, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Pontiac, Porsche, Renault, Rover, Saab, Scania, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volvo, VW, Yugo.

 • recykling, demontaż, auto skup, złomowanie pojazdów wszystkich marek
 • sprzedaż części używanych
 • bezpłatną wycenę oraz transport w dogodnym terminie
 • płacimy gotówka za każdy pojazd
 • wydajemy zaświadczenie o przekazaniu do recyklingu
 • wydajemy zaświadczenie o złomowaniu pojazdu, samochodu
 • Skupujemy, Złomujemy:
 • samochody nowe
 • pojazdy powypadkowe
 • samochody używane
 • wszelkiego rodzaju części samochodowe
 • kompletne wraki
 • wszystkie marki osobowe
 • samochody bez ważnego OC oraz przeglądu
 • samochody ciężarowe, dostawcze, autobusy, tiry

 

Złomowanie pojazdów

Rzetelność oraz wysoka jakość oferowanych usług już dawno została doceniona przez klientów, którzy chętnie korzystają z oferowanych przez firmę Auto-Import usług.

Oprócz skupu samochodów, serwisu ogumienia oraz sprzedaży różnego typu części używanych, naszą specjalnością jest również złomowanie pojazdów

Hurtowy skup części

Firma Auto-Importer, lider sprzedaży części do samochodów na terytorium województwa śląskiego, kupi hurtowo części do samochodów powyżej 2002 roku. Dysponujemy własnymi samochodami dostawczymi, dzięki czemu istnieje możliwość odebrania towaru z całego kraju oraz państw europy zachodniej. Warunkiem zakupu części jest wystawienie umowy kupna sprzedaży lub faktury VAT.

Skup

Skupujemy metale kolorowe, części oraz złom.

Oferujemy skup aut powypadkowych, rozbitych, niesprawnych, zaniedbanych, zniszczonych, spalonych i innych do ponownego użytku.Prowadzimy skup wszelkiego rodzaju samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, vanów, kabrio, sportowych, busów oraz zabytkowych.

Wymiana ogumienia

Prowadzona w Jastrzębiu-Zdroju firma Auto-Importer cieszy się bardzo dobrą renomą i dużym zaufaniem klientów. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej sprawia, że serwis ogumienia może zaoferować klientom profesjonalne i terminowo realizowane usługi.
Naszym dużym atutem są zatrudniani fachowcy, doskonale znający się na stosowanych procedurach i z zaangażowaniem podchodzący do nawet najtrudniejszych wyzwań.
Dysponujemy nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie sprzętem komputerowym, zarówno do precyzyjnego wyważania kół, jak i do wulkanizacji opon. Efektem jego użycia są wymierne efekty końcowe i duża efektywność prac serwisowych.

Usługi transportowe

Jako firma motoryzacyjna oferujemy również transport pojazdów osobowych na lawecie lub na platformie samochodu typu „Pomoc drogowa”. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo  samochody różnej wielkości i ładowności w zależności od państwa potrzeb i preferencji. Świadcząc usługi transportowe zapewniamy dodatkowo pomoc w czasie załadunku i rozładunku powierzonego przez państwa mienia. Gwarantujemy że przewożony ładunek zostanie dostarczony we wskazane miejsce z należytą dbałością i starannością
oraz właściwie zabezpieczone tak aby mienie powierzone dotarło w stanie nienaruszonym.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z jedną z naszych placówek

Oddział Jastrzębie Zdrój

ul. Pszczyńska 412

Sklep: 508 432 564


P.H.U. Auto-Importer

43-385 Jasienica ul. Cieszyńska 1021

Tel.: 602 611 685

e-mail: biuro@auto-importer.pl